Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Tokarz CNC/Bydgoszcz

Bydgoszcz

Agencja rekrutacyjna Ira Net jest międzynarodową firmą działającą w obszarze HR specjalizującą się w rekrutacji oraz selekcji pracowników, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 14096.

Obowiązki
&#8226; Obsługa i programowanie tokarki CNC i narzędzi skrawających
&#8226; Znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według oprogramowania FANUC
&#8226; Kontrola jakościowa produkowanego detalu
&#8226; Naprawa i konserwacja sprzętu z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów ślusarskich
&#8226; Praca w systemie 3 zmianowym
Oferujemy
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu w oparciu o umowę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
&#8226; Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
Wymagania
&#8226; Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
&#8226; Motywacja, sumienność i rzetelność
&#8226; Wykształcenie minimum zawodowe

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@ira-net.com
W temacie proszę wpisać nazwę stanowiska &#8222;Tokarz CNC&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Pazdziernik, 2017  10:38

Identyfikator: 622309

Wyświetleń: 1726