Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

MenadŻer ZespoŁu SprzedaŻy Aviva OddziaŁ Bydgoszcz

Bydgoszcz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:
&#8226; rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
&#8226; odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
&#8226; szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu
&#8226; dbanie o jakość sprzedaży

Naszym Menedżerom oferujemy:
&#8226; motywacyjny system wynagradzania
&#8226; jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
&#8226; profesjonalny system szkoleń menedżerskich
&#8226; wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:
&#8226; doświadczenie w sprzedaży &#8211; mile widziane w branży ubezpieczeniowej
&#8226; doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu
&#8226; wyższe wykształcenie
&#8226; inicjatywa w działaniu, proaktywność

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Lipiec, 2016  11:10

Identyfikator: 587563

Wyświetleń: 1932