Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na stanowisku windykatora

Bydgoszcz, Toruń

Odpowiedz: poborca.lublin@wp.pl

Firma windykacyjna mieszcząca się w Lublinie obejmująca zakresem działalności całą Polskę poszukuje pracownika na stanowisko windykatora &#8211; pracownika terenowego.
Miejsce pracy &#8211; Bydgoszcz, Toruń, Piła i okolice tych miejscowości.

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie
doświadczenie w pracy w zakresie egzekucji wierzytelności jako dodatkowy atut
umiejętności interpersonalne
prawo jazdy kat. B

Obowiązki
windykacja należności poprzez bezpośrednie spotkanie z dłużnikiem
ustalanie stanu majątkowego dłużników
zarządzanie portfelem kredytowym przekazanym do windykacji
sporządzanie raportów z wykonanych czynności

Oferujemy
zadaniowy czas pracy
umowę o pracę po okresie próbnym
motywacyjny system wynagrodzeń

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać na adres mailowy
w terminie do 31 stycznia 2011 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli &#8222; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z 1997r. poz. 833)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Styczen, 2011  21:28

Identyfikator: 266544

Wyświetleń: 3035