Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor regionalny

Bydgoszcz

Nowo powstała firma szkoleniowa Akademia Prymus poszukuje Dyrektora Regionalnego.
Zakres obowiązków:
 zarządzanie placówką w podległym regionie
 umiejętność budowania i pracy z zespołem
 realizacja planów sprzedażowych w zakresie usług szkoleniowych
 organizowanie pracy osób zaangażowanych w funkcjonowanie placówki szkoleniowej
 budowanie i kształtowanie wizerunku firmy na zewnątrz
Od kandydatów oczekujemy:
 doświadczenia na podobnym stanowisku
 zdolności organizacyjnych
 dużej kreatywności oraz samodzielności w realizacji planów na podległym terenie
 umiejętności w zakresie motywowania podległych pracowników
 prawa jazdy kat. B
 nastawienia na sukces
Oferujemy:
 pracę w nowo powstałej firmie szkoleniowej
 elastyczny czas pracy
 wysokie zarobki
 pakiet szkoleń
 premie dla najlepszych
 możliwość swobodnego kreowania strategii sprzedażowych firmy
 możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach działalności firmy
 PRACA STAŁA LUB DODATKOWA
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) z dopiskiem miasta i województwa na adres:
dyrektor@akademiaprymus.pl/

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 06 Listopad, 2011  21:50

Identyfikator: 352918

Wyświetleń: 4108