Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik PorzĄdkowy WÓzki WidŁowe

Bydgoszcz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRACOWNIK PORZĄDKOWY &#8211; WÓZKI WIDŁOWE

Numer referencyjny: PPWW/11/2012/BYD
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

&#8226; prace porządkowe na hali produkcyjnej i magazynie;
&#8226; wywóz dużych elementów za pomocą wózka widłowego.
Wymagania:

&#8226; uprawnienia na obsługę wózków widłowych;
&#8226; umiejętność jazdy na wózku widłowym.

Oferujemy:

&#8226; umowę o pracę;
&#8226; pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: bydgoszcz@startpeople.pl/

W temacie maila prosimy podać numer referencyjny i nazwisko. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV:

*Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Listopad, 2012  15:01

Identyfikator: 425073

Wyświetleń: 2213