Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik Produkcji I Magazynu

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

PRACOWNIK PRODUKCJI I MAGAZYNU
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:

&#8226; Uprawnienia do obs³ugi wózków wid³owych;
&#8226; Do¶wiadczenie w pracy na stanowisku magazynowym;
&#8226; Motywacja do pracy;
&#8226; Sumienno¶æ i odpowiedzialno¶æ.

Zadania:

&#8226; Przygotowywanie wysy³ek,
&#8226; Wystawianie listów przewozowych,
&#8226; Wprowadzanie danych do systemu magazynowego,
&#8226; Praca z dokumentacj± magazynow±,
&#8226; Obs³uga wózka wid³owego,
&#8226; Prace pomocnicze na produkcji.

Oferujemy:

&#8226; Umowê o pracê,
&#8226; Pracê w systemie jednozmianowym, od poniedzia³ku do pi±tku,
&#8226; Pracê w miêdzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Numer referencyjny: PPiM/01/2012/BYD

Zainteresowanych prosimy o wys³anie CV na adres: bydgoszcz@startpeople.pl/

W temacie maila prosimy podaæ numer referencyjny i nazwisko. Informujemy, ¿e skontaktujemy siê tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy
o dopisanie w CV:
*Wyra¿am zgodê na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzib± w £odzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbêdnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 03 Grudzien, 2012  11:21

Identyfikator: 428703

Wy¶wietleñ: 6076

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe