Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Psycholog

Brodnica, Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek

Instytut Rozwoju Kadr to firma specjalizująca się w projektach rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych. Do współpracy przy aktualnie realizowanym projekcie, PILNIE poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Psycholog
Nr ref.: PSY/miejsce zamieszkania
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie (Brodnica, Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek)

Zakres obowiązków:
- przeprowadzenie psychologicznych warsztatów grupowych i porad indywidualnych

Wymagania:
- ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia
- doświadczenie w pracy z młodzieżą

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani ofertą, proszeni są o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@irk.com.pl/.

W temacie wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia oraz MIEJSCE ZAMIESZKANIA.

Na aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Instytut Rozwoju Kadr posiada Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr: 4079.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Pazdziernik, 2014  11:24

Identyfikator: 524072

Wyświetleń: 3221