Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Serwisant Agregatorów Prądotwórczych

Bydgoszcz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2011 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Serwisant Agregatów Prądotwórczych

Nr ref.: SAP/08/12
Miejsce pracy: Polska Północna

Główne obowiązki:
 Uruchomienia i naprawy urządzeń mechanicznych (silniki, kogeneraty);
 Wykonywanie przeglądów serwisowych i remontów kogeneratorów i agregatów;
 Udzielanie wsparcia technicznego klientom;
 Prowadzenie korespondencji serwisowej z klientami.

Nasze wymagania:
 Wykształcenie min. zawodowe techniczne;
 Praktyczna umiejętność naprawy silników oraz związanej z nimi elektryki &#8211; warunek konieczny;
 Mile widziane doświadczenie w branży elektryczno-mechanicznej związanej z silnikami spalinowymi;
 Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych &#8211; warunek konieczny;
 Dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, itp.);
 Dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
 Samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów.

Nasz Klient oferuje:
 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 Pracę od poniedziałku do piątku w terenie;
 Możliwość rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia;
 Dostęp do najnowszych technologii;
 Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy;
 Ubezpieczenie na życie.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny SAP/08/12 w temacie wiadomości na adres:
ilona.morawska@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Sierpien, 2012  14:10

Identyfikator: 410742

Wyświetleń: 2978