Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

UX Designer

Bydgoszcz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Ofertujemy
 Rozwój osobisty przez szkolenia;
 Integrację w młodym, przyjemnym zespole;
 System premii zależy od efektów;
 Możliwość pracy zdalnej w stabilnej firmie;
Zakres zadań:
Projektowanie i wdrażanie nowoczesnych interfejsów użytkownika dla aplikacji WWW, mobilnych oraz desktopowych.
Wymagania:
 Innowacyjność;
 Kreatywność;
 Samodzielność;
 Brak wzorowania się na utartych czy "modnych" schematach (cenimy własne pomysły i ulepszenia).
 Doświadczenie poparte portfolio.
Wymagania techniczne:
 Zamiłowanie do piękna;
 Znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript w zakresie niezbędnym do pełnego wdrażania interaktywnych interfejsów użytkownika;
 Zdolności plastyczne;
Dodatkowe atuty:
 umiejętność składania interfejsów w technologii WPF oraz na potrzeby systemów mobilnych (iOS, Android);
 znajomość systemu szablonów np. Smarty, Razor;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Grudzien, 2013  16:20

Identyfikator: 489863

Wyświetleń: 3232