Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Firma Setugo- poszukujemy copywriterów

Cała Polska

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma Setugo- zatrudnimy copywriterów

Prosimy tylko o poważne oferty - jeśli nie jesteś w stanie wypełnić swoich zadań terminowo, nie masz codziennego dostępu do internetu, psuje Ci się komputer, nieustannie "coś Ci wypada" lub nie jesteś w stanie kontaktować się z nami w razie problemów - nie marnuj naszego i swojego czasu.

Zainteresowanych prosimy WYŁĄCZNIE o e-mail na adres rekrutacja@setugo.pl/ (CV, przykłady i doświadczenie nie są potrzebne).

Wyślemy informację zwrotną w postaci wytycznych oraz przykładów, odpowiadając na ewentualne pytania.

Obowiązki:

- pisanie tekstów na wyznaczone przez nas, ale wybrane przez copywritera tematy
- teksty "wyssane z palca" - nie wymagają fachowej wiedzy, lecz rozsądnego, życiowego pisania na temat
- teksty unikatowe - nie wchodzi w grę kopiowanie, jedynie minimalne zmiany istniejących już tekstów bądź przytaczanie cytatów - każda próba kopiowania zostanie wychwycona i surowo ukarana

Wymagania:

- terminowość,
- odpowiedzialność,
- lekkość pisania,
- posiadanie NIP (numeru identyfikacji podatkowej)
- poważne podejście do wykonywanej pracy.

Oczekiwania:

Od copywriterów oczekujemy pisania minimum 200 tekstów po 1000 znaków ze spacją miesięcznie i podpisania umowy o dzieło.

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 07 Sierpien, 2011  10:36

Identyfikator: 331251

Wyświetleń: 5132