Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Konsultant Regionalny/Konsultantka Regionalna Programu eduABROAD

Bydgoszcz

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Interesuje Cię praca w pełnym energii zespole? Cenisz samodzielność w pracy i kontakty z ludźmi? Pragniesz stworzyć coś nowego? Jesteś osobą aktywną, której zależy na

rozwoju własnych kompetencji? To dobrze, rozwój zawodowy naszych współpracowników to rozwój naszej działalności. Zostań członkiem zespołu Programu eduABROAD!

SimpleOutsourcing.pl/ Spółka jawna - Operator Programu eduABROAD poszukuje Kandydatek/Kandydatów do współpracy jako:

Nr referencyjny: eA/10/14/
System pracy: dodatkowa lub dla studenta

Miejsce pracy (jedno z miast):
Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Radom, Rzeszów, Toruń, Warszawa, Zielona Góra

O nas:
Program eduABROAD informuje, pomaga zebrać komplet dokumentów oraz złożyć aplikację na studia za granicą na uczelniach w Anglii, Danii, Holandii, na Łotwie oraz w

Szwecji.
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielstwem wybranych uczelni zagranicznych w Polsce. Pomoc oferowana przez Program eduABROAD jest bezpłatna.

Czego oczekujemy?
 znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
 dobrej znajomości komputera, dostępu do Internetu, własnego telefonu komórkowego,
 elastyczności i dobrej organizacji czasu,
 energiczności, kreatywności i konsekwencji w działaniu,
 rzetelności i zaangażowania,
 wysokiej kultury osobistej.

Cenimy doświadczenie w działalności w organizacjach pozarządowych, udział w zagranicznej wymianie studentów, studiach za granicą lub doświadczenie w pracy w dziale

obsługi klienta.

Co zyskujesz?
 interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
 motywacyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od uzyskiwanych wyników,
 elastyczny czas pracy, dużą samodzielność,
 możliwość wyjazdów zagranicznych, kontakt z żywym językiem,
 możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
 szkolenia Programu eduABROAD,
 przyjazną i swobodną atmosferę pracy.

Zakres obowiązków:
 pozyskiwanie kandydatów na studia za granicą,
 promowanie możliwości oferowanych przez Programu eduABROAD,
 udzielanie informacji i prowadzenie konsultacji z zakresu studiów za granicą,
 udzielanie pomocy i wsparcia wyjeżdżającym na studia za granicą w ramach Programu eduABROAD,
 sporządzanie raportów, współpraca z Koordynatorem ds. Konsultantów Programu eduABROAD.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem, w terminie do 27 października 2014 r., na adres: praca@eduabroad.pl/

podając w tytule wiadomości: eA/10/14 oraz nazwę miasta.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o

Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi

wyłącznie na wybrane oferty.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Pazdziernik, 2014  14:43

Identyfikator: 526241

Wyświetleń: 3466