Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer Sprzedawca

Bydgoszcz

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa.

Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 7.100 osobom

Obecnie poszukujemy osoby, którą zatrudnimy na stanowisko:

Kasjer-Sprzedawca
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:
&#8226;obsługa Klienta na sali sprzedaży,
&#8226;obsługa kasy fiskalnej,
&#8226;dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,
&#8226;prace porządkowe.

Wymagania:
&#8226;wykształcenie minimum zawodowe,
&#8226;dyzpozycyjności związanej z pracą w systemie dwuzmianowym,
&#8226;doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem,
&#8226;ważnych badań sanitarnych.

Oferujemy:
&#8226;pracę w największej polskiej sieci handlowej,
&#8226;zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
&#8226;premie,
&#8226;jasno określone wymagania.

Administratorem danych jest POLOmarket Sp. z o.o. z siedzibą w Pakość 88-170, Giebnia 20 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Grudzien, 2015  12:49

Identyfikator: 570236

Wyświetleń: 3745