Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer - Student dzienny

Bydgoszcz

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
KASJER- STUDENT DZIENNY
Miejsce pracy: BYDGOSZCZ
Nr ref.: KASWEEK/13/BYDGOSZCZ
Obowiązki:
 Obsługa kasy w hipermarkecie w weekendy
Wymagania:
 Status studenta dziennego
 Aktualna książeczka sanepid z badaniami
 Dyspozycyjność w grudni 2013 w weekendy (sobota i niedziela 7 godzin dziennie)
 Dokładność i sumienność
 Uczciwość
Oferta:
 Wynagrodzenie w wysokości 8,00 brutto/h
 Zatrudnienie na umowę zlecenie
 Możliwość zdobycia doświadczenia i nawiązania dalszej współpracy przy podobnych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: patrycja.dworniczak@interimax.com
W tytule maila proszę wpisać &#8222;KASWEEK/10/13/BYDGOSZCZ&#8221;
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 30.10.2013 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Polska Sp. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX Polska Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 10 Pazdziernik, 2013  11:30

Identyfikator: 481982

Wyświetleń: 3183