Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Personel pomocniczy - Bydgoszcz

Bydgoszcz

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Pomocniczy
miejsce pracy: Bydgoszcz
PP/BD/01/11

Zakres obowiązków:
&#8226; prace magazynowe oraz porządkowe
&#8226; prace fizyczne (dostawy towaru, wizualizacja asortymenu na półkach itp.)
&#8226; dbanie o estetykę punktu sprzedaży
&#8226; pomoc w obsłudze Klienta

Oferta:
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
&#8226; terminowa wypłata wynagrodzenia

Wymagania:
&#8226; status osoby uczącej się
&#8226; dyspozycyjność
&#8226; brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania lekkich prac fizycznych
&#8226; rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem: "PP/BD/01/11".

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Styczen, 2011  11:27

Identyfikator: 265353

Wyświetleń: 2984