Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Darmowe Ogłoszenia

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto

Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik Samochodowy Do Fabryki Vw W Niemczech

(Niemcy)

Doradztwo Personalne SET jako wyłączny partner na terenie Polski jednej z największych agencji zatrudnienia w Niemczech poszukuje kandydatów do pracy w fabryce samochodów osobowych VW na terenie północno-zachodnich Niemiec.

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:
kontrola jakości aut zjeżdżających z taśmy produkcyjnej

Zatrudnienie od 20.10.2014r.

Liczba wakatów: 40

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanik samochodowy;
&#8226; Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
&#8226; Doświadczenie zawodowe;
&#8226; Umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność;
&#8226; Własny samochód będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+dieta+nadgodziny);
&#8226; Zakwaterowanie bezpłatne (pokoje 1-osobowe);
&#8226; Opiekę oraz wsparcie koordynatora w Niemczech;
&#8226; Możliwość dodatkowych nadgodzin;
&#8226; Umowa na niemieckich warunkach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacje@setdoradztwo.pl z dopiskiem &#8222;Mechanik samochodowy &#8211; Niemcy&#8221;
lub kontakt:
Doradztwo Personalne SET
Iza Piórkowska
tel. 24 262 03 35,
kom. 695-711-600

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl