Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun/ka osób starszych, Gundelsheim, Bawaria, Niemcy

Gundelsheim, Bawaria, Niemcy

Agencja Pracy Tymczasowej Frigga (Nr Certyfikatu 6737) poszukuje opiekunów i opiekunek dla osób starszych zamieszkujących za granicą (Niemcy, Luksemburg).

Wymagania:

- komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
- cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę od 13.08.2016
- legalną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wysokie wynagrodzenie,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki oraz do poziomu znajomości języka niemieckiego,
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu za granicą,
- pomoc w zorganizowaniu podróży,
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pobytu,
- zakup biletów przez Firmę Frigga,
- kontrakty od 2 miesięcy,
- własny pokój,
- własna łazienka
- internet.

Dolegliwości podopiecznego: 89 lat, 79 kg, 173 cm.

- zaburzenia rytmu serca
- nosi aparat słuchowy i okulary
- potrzebuje pomocy podczas ubierania się i rozbierania
- korzysta z pomocy fizjoterapeuty

Pan jest towarzyski, miły, kontaktowy. Mieszka sam w domu wielorodzinnym na wsi. Sklep jest oddalony 10 min drogi pieszo.

Obowiązki:

- prowadzenie domu
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- pranie, prasowanie, gotowanie
- robienie zakupów
- dotrzymywanie towarzystwa
- drobne czynności w ogrodzie

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:

s.czech@friggawork.pl/

lub kontakt telefoniczny z Doradcą Działu Rekrutacji:

Sebastian Czech 531 648 126