Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka/Opiekun osoby starszej w Niemczech

Niemcy

MEDIPE jest firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek i Opiekunów.

Praca dla OPIEKUNKI / OPIEKUNA OSOBY STARSZEJ

Miejsce pracy: NIEMCY

Opis stanowiska:
Praca polega na zapewnieniu opieki osobie starszej lub chorej. Obejmuje ona pomoc w codziennych czynnościach takich jak:
&#8226; pielęgnacja,
&#8226; prace domowe (przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, sprzątanie),
&#8226; dotrzymywanie towarzystwa (spacery, rozmowa itp.).

Zapewniamy:
&#8226; atrakcyjne zarobki (od 900 do 1350 euro netto na miesiąc, uzależnione od doświad-czenia oraz stopnia znajomości j. niemieckiego),
&#8226; terminową wypłatę wynagrodzenia (w euro lub złotówkach)
&#8226; bezpieczną i legalną pracę - opłacone składki ZUS
&#8226; dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
&#8226; oferty pracy indywidualnie dostosowane do potrzeb Opiekunki/na
&#8226; stały kontakt i opiekę polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
&#8226; dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach
&#8226; organizację wyjazdu i powrotu
&#8226; kursy j. niemieckiego i szkolenia podnoszące kwalifikacje Opiekunek/ów
&#8226; atrakcyjne premie za polecenie nowej Opiekunki
&#8226; bonusy za pracę w okresie świątecznym

Oczekujemy:
&#8226; doświadczenia w opiece nad osobą starszą i chorą
&#8226; dobrego stanu zdrowia
&#8226; znajomości języka niemieckiego
&#8226; wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka

Mile widziane:
&#8226; czynne prawo jazdy kategorii B i gotowość do prowadzenia samochodu na terenie Niemiec.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy prosimy
o kontakt mailowy: warszawa@medipe.com
lub telefoniczny: 22/ 380 45 00

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943047232 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

medipe.pl/?utm_source=ogloszenie&utm_medium=serwis_ogloszeniowy&utm_campaign=Medipe_ogloszenia

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Wrzesien, 2016  09:35

Identyfikator: 592112

Wyświetleń: 1449