Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Darmowe Ogłoszenia

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto

Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

(Bydgoszcz)

Opieki potrzebuje Senior Pan Albert, lat 86 mieszkający ze swoją żoną w mieszkaniu. Pacjent potrzebuje pomocy i wsparcia podczas wstawania siadania a także podczas przemieszczania się. Ma problemy ze słuchem, zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnienie.
Miejsce delegacji: okolice Frankfurtu nad Menem, (ciche zielone osiedle z dobrym dostępem do sklepów)
Obowiązki:
Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów.
Senior potrzebuje również pomocy przy kąpielach, ubieraniu się. Opiekunka będzie również towarzyszyć Panu w wizytach u lekarza.
Wymagania:
oczekujemy komunikatywnej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 6674 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Naszego biura:
Oddział w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 12/4, I piętro
www.opiekunka.gowork.pl

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl