Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Potrzebna osoba do opieki dla Seniorki

Bydgoszcz

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.
Szukamy opiekunki dla Pani Margarety.
Podopieczna jest samodzielna, sam chodzi i sama wstaje. Cierpi na lekką depresję. Potrzebuje wsparcia i towarzystwa.
Obowiązki:
Wsparcie podopiecznej przy prowadzeniu domu: sprzątanie, gotowanie, podawanie posiłków. A także pomoc w codziennym funkcjonowaniu: dbanie o higienę, dobre samopoczucie Pani oraz pomoc w ubieraniu i rozbieraniu.
Wymagania:
Oczekujemy: doświadczenia, bardzo dobrej znajomości języka, miłego usposobienia, zaangażowania w powierzone obowiązki. Opiekunka musi być osobą niepalącą, posiadać czynne prawo jazdy oraz mile widziane referencje.
Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 6674 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Naszego biura:
Oddział w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 12/4, I piętro

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 31 Maj, 2016  15:55

Identyfikator: 583900

Wyświetleń: 1586