Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca! Opiekunka do osób starszych w Niemczech

Opieka, praca

Gwarantujemy Państwu legalne zatrudnienie na terenie Niemiec i Luksemburga. Miejscem pracy są prywatne domy naszych kontrahentów. Zakres obowiązków należących do opiekunów uzależniony jest od stanu zdrowia podopiecznego oraz trybu dnia seniora. Istotnym elementem jest indywidualne traktowanie każdego z podopiecznych. Pomocny w analizie przypadku jest przedstawiony przez nas opis zawierający aktualny stan zdrowia oraz codzienne przyzwyczajenia seniora.

Obecnie poszukujemy Opiekunki dla dwóch Podopiecznych
Miejscowość: 30851 Langenhagen
Start: 4.04

Kobieta: 92lata, 60kg, 158cm
Dolegliwości:
- po udarze
- choruje na demencje, orientacja czasowa i miejscowa częściowo zaburzona
- I stopień niepełnosprawności
- ma problemy ze słuchem oraz ze wzrokiem
- nosi aparat słuchowy, nosi okulary
- porusza się samodzielnie
- częściowa inkontynencja, korzysta z pieluchomajtek
- środki pomocnicze: rolator, winda, specjalistyczne łóżko
Obowiązki przy podopiecznej:
- wymaga pomocy w trakcie kąpielach
- wymaga pomocy przy utrzymaniu higieny ciała
- wymaga wsparcia przy ubraniu i rozebraniu się
- drobne prace domowe: pranie, prasowanie, utrzymanie porządku w domu
- przygotowanie posiłku
- robienie zakupów

Mężczyzna: 90lat, 70kg, 170cm
- po udarze
- nadciśnienie
- inkontynencja
- słaby słuch oraz wzrok, nosi aparat słuchowy i okulary
- porusza się samodzielnie, potrzebuje asekuracji
- korzysta z pieluchomajtek
Obowiązki przy podopiecznym:
- wymaga pomocy przy ubraniu, rozebraniu się
- przesypia noce, nie ma problemów ze spożywaniem posiłków
- drobne prace domowe (jw.)
- podopieczny jest osobą spokojną, sympatyczną.

Na miejscu zapewniony jest:
- własny pokój
- własna łazienka
- radio i TV
- dostęp do telefonu

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakup biletów,
- legalną formę zatrudnienia,
- opłacanie świadczeń ZUS,
- pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
- stały kontakt z koordynatorem,
- szybkie wyjazdy,
- dodatki oraz premie.

Poszukujemy kandydatów niepalących:
- powyżej 21 roku życia,
- ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
- z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
- odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
- dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
- mile widziane referencje,

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres e mail m.prylowska@friggawork.pl/ bądź kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji 523891150.

Prosimy o dołączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 23 Marzec, 2016  16:02

Identyfikator: 578565

Wyświetleń: 1866