Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Darmowe Ogłoszenia

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto

Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

(Bydgoszcz)

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie a oddzwonimy do Ciebie.
Szukamy opiekunki dla Pana Sebastiana: 98 lat, 75 kg i 180 cm wzrostu. Pacjent wstaje z pomocą i chodzi przy balkoniku. Jego stan psychiczny jest w normie, ale bywa rozkojarzony. Obecnie opiekuje się nim najbliższa rodzina.
Obowiązki:
wsparcie w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak spożywanie posiłków, ubieranie się, higiena osobista, przemieszczanie się
pomoc w prowadzeniu domu (pranie, sprzątanie, prasowanie, przygotowanie posiłków oraz robienie zakupów)
troska o podopiecznego zależna od jego schorzeń
towarzyszenie podopiecznemu podczas spacerów, wyjazdów
Wymagania:
minimum komunikatywna znajomości języka niemieckiego
doświadczenie w pracy z osobą starszą lub niepełnosprawną
dyspozycyjność na okres minimum dwóch miesięcy
dobry stanu zdrowia
czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
składki do ZUS od przeciętnej krajowej
możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795 998 761 o treści: 6674 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Naszego biura:
Oddział w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 12/4, I piętro
www.opiekunka.gowork.pl

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl