Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynu meblowego - Holandia

Breda, Holandia

Ciekawa oferta pracy dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego &#8211; praca na magazynie z meblami znanej szwedzkiej sieci sklepów. Jeżeli chcesz dobrze zarobić w euro i jesteś gotowy do pracy od zaraz, aplikuj na tę ofertę i dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Breda, Holandia

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 10,46 euro brutto na godzinę (za nocne zmiany nawet 13,75 brutto na godzinę)!
- Umowę o pracę tymczasową podpisywaną jeszcze w Polsce
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Transport do Holandii
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
- Dodatek wakacyjny 8%
- Rezerwę na poczet urlopu
- Cotygodniowa wypłatę
- Stały dostęp do paska wypłaty, planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO
- Możliwość pracy na długi okres czasu

Opis Stanowiska Pracy:
- ogólne prace magazynowe
- przygotowywanie towaru do wysyłki
- rozładunek, załadunek kontenerów

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Z nami dostaniesz pewną i stabilną pracę! Aplikując na ofertę OTTO Work Force otrzymasz gwarancję stabilności zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami (ABU, VPO, NEN-4400-1, VCU itp.)

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 06 Listopad, 2017  15:19

Identyfikator: 624007

Wyświetleń: 1945