Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Darmowe Ogłoszenia

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

zmień miasto

Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie

Rzeźnik wieprzowy / wykrawacz szynek i łopatek

(Belgia, Holandia, UE)

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

&#8222;SFS Poland&#8221; działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i
przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak:
Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Masz doświadczenie w usuwaniu kości, przycinaniu i wykrawaniu szynki i łopatki
z mięsa wieprzowego? Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska
Ilość wakatów: 4
Obowiązki:
Usuwanie kości, przycinanie, cięcie błony i krojenia mięsa wieprzowego;
Znajomość różnych części wieprzowiny;
Zorientowanie na jakość;
Dbałość o higienę.
Wymagania:
Znajomość wszystkich etapów procesu uboju wieprzowego;
Dwa lata doświadczenia w przetwórstwie miésa wieprzowego;
oraz
Własny samochód będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze
oczekiwania
Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
Atrakcyjne zarobki

Branża: Inne
Forma pracy: Pełny etat
Umowa: Umowa o pracę

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl