Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik filetowania

Koszalin

Hands2Work Professional Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji , które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu.
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
PRACOWNIK FILETOWANIA

Miejsce pracy: Koszalin
Nr ref. PF/09/13

Zakres obowiązków:
- filetowanie i obróbka ryby

Wymagania:
- książeczka sanepidu
- umiejętność pracy w zespole
- zdolności manualne
- nie wymagamy doświadczenie, lecz chęć podjęcia pracy

Oferujemy:
- pracę od zaraz
- pracę na umowę o pracę tymczasową
- pracę w systemie 2 zmianowym

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przyniesienie CV do naszego biura w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 137, pok 14 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy od 8.00 do 16.00

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Hands2work Professional Sp. z o. o.&#8221;

Agencja Pracy Tymczasowej nr 8267

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Wrzesien, 2013  13:04

Identyfikator: 478472

Wyświetleń: 5795