Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta&#8211; praca na pół etatu

Bydgoszcz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta z branży telemarketingowej poszukujemy kandydatów z Bydgoszczy i okolic na stanowisko :

Nr ref.: TEL/06/14

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania :

&#8226; Telefoniczna prezentacja oraz sprzedaż produktów firmy;
&#8226; Prowadzenie bazy danych klientów.

Oczekiwania:

&#8226; Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub obsłudze klienta;
&#8226; Mile widziana znajomość branży dietetycznej i farmaceutycznej;
&#8226; Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych;
&#8226; Dobra znajomość obsługi komputera;
&#8226; Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-21.00.

Oferujemy:

&#8226; Pierwszą umowę-zlecenie na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji zatrudnienia, następnie zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę;
&#8226; Pracę na pół etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-21.00;
&#8226; Pakiet szkoleń i możliwość rozwoju;
&#8226; Stawkę 9 zł brutto / h.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej nr ref.: TEL/06/14 w temacie wiadomości oraz CV na adres:

bydgoszcz@adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Lipiec, 2014  13:40

Identyfikator: 512405

Wyświetleń: 3927