Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Technical Support z pasją do języków: niemiecki, dunski, francuski lub szwedzki, włoski

Bydgoszcz

Szukasz pracy na stałe z wykorzystaniem swoich umiejętności językowych, jednak nie masz dużego doświadczenia zawodowego?

Zapraszamy do złożenia aplikacji do nas!

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która dostarcza kompleksowe rozwiązania z obszaru IT i Telekomunikacja dla Klientów z różnych branż.

Poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych, znających język niemiecki i zainteresowanych pracą w obszarze IT. W zamian nasz Klient oferuje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w dziale Wsparcia IT oraz możliwości wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy.

Poszukujemy osób z jezykami na poziomie ok B2: niemiecki, duński, francuski, włoski, szwedzki.

Aby ubiegać się o to stanowisko nie musisz posiadać doświadczenia zawodowego. Chęć wsparcia działu IT oraz pracy z językami obcymi w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole jest kluczowa!

Siedziba firmy mieści się w centralnej Polsce - niezbędna jest relokacja (firma zapewnia wsparcie).

Zadania:

- kontakt z niemieckojęzycznymi klientami z takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria, Austria
- Wsparcie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych
- Opieka nad użytkownikami w sposób jakościowy, poszukiwanie nowych rozwiązań w kontekście Obsługi Klienta
- Przygotowywanie dokumentacji i niezbędnych materiałów

REQUIREMENTS

- Mile widziane pierwsze doświadczenie jako IT Support (nie jest to warunek konieczny)
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem
- Wysokie zdolności interpersonalne, cierpliwość, umiejętność tłumaczenia, empatia
- Team spirit!
- Chęć do pracy w międzykulturowym środowisku, otwartość i szacunek dla innych kultur
-Inicjatywa, dynamizm, pozytywne nastawienie :)
- Mile widziane zainteresowanie nowinkami ze świata technologii

BENEFITS

- praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych,
- pakiet relokacyjny
- prywatna opieka medyczna
- prywatne ubezpieczenie na życie
- dostęp do bezpłatnych kursów językowych
- jasna ścieżka kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy,
- udział w cyklicznych imprezach plenerowych organizowanych przez pracodawcę
- szkolenia branżowe nastawione na rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania i przesłania CV na adres krzysztof.pazdro@grafton.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Sierpien, 2013  15:31

Identyfikator: 472468

Wyświetleń: 4845