Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kucharz w Niemczech zakwaterowanie i wyżywianie gratis

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PlusStaff.de - Personal Recruitment

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy rekrutację na stanowisko kucharza.

Region: Freiburg im Breisgau (Schwarzwald) / Baden Württemberg
Poszukujemy: Kucharza

Obowiązki:
- prace przygotowawcze (mise en place)
- przygotowywanie posiłków
- samodzielna praca w kuchnii
- dbanie o porządek na miejscu pracy i sprzętu

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenia w pracy jako kucharz
- mile widziana podstawowa znaj. j. niemieckiego

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1800 netto (1. Klasa podatkowa) + napiwki do podziału z kelnerem
- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- stałe zatrudnienie, praca 5 dni w tyg. po 8h. (wolne według grafiku)
- możliwe nadgodziny do wypłaty
- zakwaterowanie gratis
- wyżywienie gratis

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

a.moeller@plusstaff.de

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Luty, 2022  23:36

Identyfikator: 713408

Wyświetleń: 12576