Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds reklamy w social mediach

Wrocław

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:
Specjalista ds. Reklamy
Co oferujemy?
&#8226; praca zdalna, w domu
&#8226; wypłaty dwa razy w miesiącu na konto bankowe,
&#8226; wysokie wynagrodzenie (5 000 PLN-12 000 PLN) miesięcznie, (w zależności od wyników)
&#8226; dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,
&#8226; pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku,
&#8226; elastyczne godziny pracy,
&#8226; możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej,
&#8226; nie wymagam doświadczenia, szkolę od A do Z,
&#8226; nie wymagam żadnej inwestycji finansowej.
Opis stanowiska pracy:
&#8226; reklama oraz promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,
&#8226; nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
&#8226; obsługa Klienta,
&#8226; tworzenie narzędzi reklamowych,
&#8226; praca odbywa się w 100% w Internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.
Wymagania:
&#8226; ukończone 18 lat,
&#8226; obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,
&#8226; aktualne zamieszkanie na terenie Polski,
&#8226; komputer lub smartfon z dostępem do Internetu,
&#8226; obsługa komputera na poziomie podstawowym,
&#8226; motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.
Zarezerwuj rozmowę https://calendly.com/ekspertafiliacji-emfactor/15min
Liczba miejsc ograniczona ze względu na mój ograniczony czas i dostępność.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 31 Styczen, 2023  13:37

Identyfikator: 725802

Wyświetleń: 7941